ALC70F562BB040
MFR.Part #
ALC70F562BB040
JLCPCB Part #
C1605314
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
25mm 30mm 40V 5600uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS