ALC80F131BB350
MFR.Part #
ALC80F131BB350
JLCPCB Part #
C1606244
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130uF 25mm 30mm 350V 549mΩ 6000hrs@105℃ 950mA@100Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS