ALC70A562BB040
MFR.Part #
ALC70A562BB040
JLCPCB Part #
C1583286
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10mm 130.8mΩ@100Hz 25mm 3.17A@100Hz 30mm 40V 5600uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS