ALA8DA241DC500
MFR.Part #
ALA8DA241DC500
JLCPCB Part #
C1609749
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 175mΩ 2.58A@100Hz 240uF 35mm 35mm 500V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS