ALA8DD241DC500
MFR.Part #
ALA8DD241DC500
JLCPCB Part #
C1609753
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 2.91A@100Hz 240uF 35mm 35mm 500V 8000hrs@105℃ 863.2mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS