ALA8DA241CD500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALA8DA241CD500
JLCPCB Part #
C1650657
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 2.19A@100Hz 211.6mΩ 240uF 30mm 40mm 500V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS