ALA8DE241DC500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALA8DE241DC500
JLCPCB Part #
C1609735
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 2.18A@100Hz 240uF 35mm 35mm 500V 8000hrs@105℃ 863.2mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS