MPX1D1250L680
MFR.Part #
MPX1D1250L680
JLCPCB Part #
C2043722
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
141.7mΩ 3.6A 4.5A 68uH ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS