A767MU107M1JLAE028
MFR.Part #
A767MU107M1JLAE028
JLCPCB Part #
C2162328
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 12.9mm 127.5mA@120Hz 2000hrs@105℃ 28mΩ 63V Polymer ±20% SMD,D10xL12.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS