A767MU107M1HLAE027
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A767MU107M1HLAE027
JLCPCB Part #
C3274372
Package
SMD,D10xL12.9mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 12.9mm 2000hrs@105℃ 27mΩ 50V 85mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D10xL12.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS