A767MU157M1VLAE028
MFR.Part #
A767MU157M1VLAE028
JLCPCB Part #
C1882457
Package
SMD,D10xL12.9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.9mm 130mA@120Hz 150uF 2000hrs@105℃ 28mΩ 35V Polymer ±20% SMD,D10xL12.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS