RPC63362JTE
MFR.Part #
RPC63362JTE
JLCPCB Part #
C4104204
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS