RMC1/20-3011FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3011FPA
JLCPCB Part #
C7289118
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS