RPC63365JTE
MFR.Part #
RPC63365JTE
JLCPCB Part #
C2598057
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS