RMC1K78R7FTE
MFR.Part #
RMC1K78R7FTE
JLCPCB Part #
C6188625
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS