RPC504R3JTE
MFR.Part #
RPC504R3JTE
JLCPCB Part #
C2597970
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS