RMC1/8K6653DTP
MFR.Part #
RMC1/8K6653DTP
JLCPCB Part #
C6188406
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS