RPC501R3JTE
MFR.Part #
RPC501R3JTE
JLCPCB Part #
C2597762
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS