RMC1/16SK2150DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK2150DTH
JLCPCB Part #
C5726969
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS