RPC50473JTE
MFR.Part #
RPC50473JTE
JLCPCB Part #
C4232552
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS