RPC35335JTE
MFR.Part #
RPC35335JTE
JLCPCB Part #
C2597944
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS