ERJ-T14LM470U
MFR.Part #
ERJ-T14LM470U
JLCPCB Part #
C20024322
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS