RPC35435JTE
MFR.Part #
RPC35435JTE
JLCPCB Part #
C4202374
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS