RPC35305JTE
MFR.Part #
RPC35305JTE
JLCPCB Part #
C2597928
Description
-55℃~+155℃ 200V 3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS