RPC35205JTE
MFR.Part #
RPC35205JTE
JLCPCB Part #
C4061762
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS