SG73P2E1RTTD7503F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD7503F
JLCPCB Part #
C7079451
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS