RGC1/8C52R3FTP
MFR.Part #
RGC1/8C52R3FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS