RGC1/16K90R9DTP
MFR.Part #
RGC1/16K90R9DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS