RPC32272JTP
MFR.Part #
RPC32272JTP
JLCPCB Part #
C2597494
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS