RPC32275JTP
MFR.Part #
RPC32275JTP
JLCPCB Part #
C4092305
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS