RMC1/2-2R4JTE
MFR.Part #
RMC1/2-2R4JTE
JLCPCB Part #
C20093706
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS