RMC1/8K6650FTP
MFR.Part #
RMC1/8K6650FTP
JLCPCB Part #
C7055852
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS