RMC1/8K39R0DTP
MFR.Part #
RMC1/8K39R0DTP
JLCPCB Part #
C5855939
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS