RPC20683JTP
MFR.Part #
RPC20683JTP
JLCPCB Part #
C2597334
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS