RPC20680JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC20680JTP
JLCPCB Part #
C2597355
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS