RGC1/10C3401DTP
MFR.Part #
RGC1/10C3401DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS