RN732ATTD8353B25
MFR.Part #
RN732ATTD8353B25
JLCPCB Part #
C4140082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 835kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS