RPC201R8JTP
MFR.Part #
RPC201R8JTP
JLCPCB Part #
C4350664
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS