RMC1K2212FTE
MFR.Part #
RMC1K2212FTE
JLCPCB Part #
C6188542
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS