RG2012N-64R9-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-64R9-D-T5
JLCPCB Part #
C4276210
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS