RMC1/8-335JTP
MFR.Part #
RMC1/8-335JTP
JLCPCB Part #
C6188056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS