RMC1/8-333JTP
MFR.Part #
RMC1/8-333JTP
JLCPCB Part #
C7288961
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS