RGC1/16C5361BTP
MFR.Part #
RGC1/16C5361BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS