RMC1/8-331JTP
MFR.Part #
RMC1/8-331JTP
JLCPCB Part #
C5856642
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS