RMC1K1073FTE
MFR.Part #
RMC1K1073FTE
JLCPCB Part #
C7055898
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS