RMC1/4-3R3JTE
MFR.Part #
RMC1/4-3R3JTE
JLCPCB Part #
C6397450
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS