RMC1/4-3R9JTE
MFR.Part #
RMC1/4-3R9JTE
JLCPCB Part #
C7344369
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS