RN73R2ETTD5901F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5901F100
JLCPCB Part #
C2606584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS