RGC1/16C3652FTP
MFR.Part #
RGC1/16C3652FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS