RMC1/2-3R0JTE
MFR.Part #
RMC1/2-3R0JTE
JLCPCB Part #
C20093722
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS